Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paula's choice európai oldalró...

Paula's choice európai oldalról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék majd a PC európai oldaláról. Milyen tapasztalataitok vannak, hogy:

Mennyi idő alatt érkeznek meg a rendelések?

Hány havonta van 20%-os leértékelés minden termékre?

Áfát, vámot kell fizetni?



2021. okt. 1. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Skinsmartról szoktam rendelni! Sztem nézz rá.


Vámot mindenholkell fizetni, és nem is keveset.

2021. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig én is a skinsmartról rendeltem. Csak a legutóbbi akciónál (konkrétan múlt héten volt 20%-os leértékelés mindenre) kiszámoltam, hogy jobban járnék, ha a PC-ket onnan venném. Nagyjából már kialakult, mit mennyi idő alatt használok el.


Jobbak az akcióik és értékhatár felett teljes kiszerelésű ajándék terméket is adnak (ami ugye skinsmartra nem nagyon jellemző...).


Csak nem tudom, mennyi idő alatt hozzák ki Magyarországra, illetve van-e plusz ÁFA rajta. Megéri-e az oppurtunity cost-ot, you know? Azért köszi!

2021. okt. 1. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha EU-n kívül van, le fognak húzni, mint a szart. 40+ ezres adókat is fizettem már. Áfa mindig mindenen van/lesz.
2021. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 Nem eu -n kívül van, mint írta is, az európai oldalról rendelne.


Én már rendeltem többször is, nincs rajta plusz áfa, vagy vám, annyit fizettem mindig, mint amennyi az oldalon fel volt tüntetve. Nagyjából egy hét volt, mire megjött a csomag.

2021. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 4-es!

Mostanában rendeltél?

Én majd november körül szeretnék (black frieday körül) vagy ha lesz hamarabb 20%-os leértékelés.

2021. okt. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!