Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg bántátok a hajfestést? Té...

Meg bántátok a hajfestést? Tévhitek?

Figyelt kérdés

Jelenleg barna hajam van(eredeti és vállig érő)balayaget szeretnék, alul szökés legyen. Tényleg töredezik tőle gyorsabban? Lassabban nől? Van aki meg bánta a hajfestést? Utána már mindig kell festeni?

Ui. Fodrász fogja festeni.



2021. szept. 22. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a "sztereotípiák" nem mindenkire igazak.

Nagyon sok hajam van, mellé viszonylag hosszú is (kb a hátam felétől icipicit hosszabb). Eredetileg világosbarna volt, utána kiszőkítettem az alját, később az egészet befestettem sötétebb barnára, utána megint kiszőkítettem, aztán lilára festettem, most pedig fekete/nagyon sötét barna. Egyedül a lassabb növést tapasztaltam, de az is annak tudható be valószínűleg, hogy nem vágatok belőle rendszeresen.

2 az 1-ben sampon és balzsamot használok, ezért szinte nem is töredezik. Egyáltalán nem bántam meg a hajfestést, mert szeretek kísérletezni vele. És nem, nem muszáj mindig festeni, csak ha csúnya a lenövés (az én lila hajam pl. vörös lett egy idő után, de nem akartam újra befesteni lilára, azért festettem be sötétre, azon legalább nem látszik a lenövés :D ).

Remélem tudtam segíteni ^^

2021. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Balayagenak pont az a lényege, hogy ritkán kell frissíteni. Max az ujraszinezest kell gyakrabban csinálni. Januárban lett csinálva, nyár elején voltam szinfrissitesen. Szerintem kihuzom a következő januárig a balayage ujrafesteset.


Amúgy nekem elég sötét az alapszínem(2-es vagy 3-as) és nem volt eszeveszetten kivilagositva, meg korábban is kB 6-7-es volt a hajam alja.

Semmi baja nincs.

2-3 hónap után azért törik, de ez belefer. Egyébként is van minimális töredezés.


A szokites során proteint veszít a haj, de ha rendesen pótlod, illetve megvan a hidratálás-protein egyensúly, akkor nem lesz semmi gond.

2021. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Én a feketére festést bántam meg nagyom, kopaszra nyírás lett a vége. A kopaszság viszont nagyon megtetszett, azóta (bő egy éve) maradtam is annál, szóval a vége mégis jó lett ennek a "balesetnek" :) 25N
2021. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2021. szept. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!