Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak! Nektek milyen...

Göndör hajúak! Nektek milyen sampon illetve hajvégápoló vállt be?

Figyelt kérdés
emellett még azt is szeretném kérdezni, hogy mit csináltok, hogy ne hasonlítson egy szalmabálára a hajatok 2 nappal a hajmosás után?

2021. szept. 22. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gillezte Mach 3 vált be nekem.
2021. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Gillette
2021. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Nekem szőkítve is van, az Elseve festett hajra való, piros színű sampon + balzsam vált be nagyon. Meg vasalásnál használok hővédőt, hajolajat is. Arra jöttem még rá, hogy akkor lesz szép göndören, ha hajmosás után befonom és hagyom úgy megszáradni. Olyankor kb 2 napig szép. De annál tovább a göndör haj nem bírja :D Hiszen ahogy alszol rajta meg a széltől, mozgástól szétmennek a loknik, esélytelen 2 napnál tovább szépen tartani.
2021. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Syoss Curls & Waves sampon vagy Nature Box gránátalmás sampon + Aussie Hydrate Miracle (régebbi nevén Miracle Moist) balzsam.

A samponokat nem egyszerre, hanem felváltva használom.

Nekem eddig csak ez a kombináció és csak ezek a termékek váltak be, minden más konkrétan semmit nem ért, száraz szénakazal lett tőlük a hajam.

Így nagyon puha és fényes lesz a hajam, a tincsek szépen egyben maradnak anélkül, hogy “tépett” hatása lenne.

2021. szept. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(+ A balzsamot nem csak a hajvégekre kenem, hanem a haj teljes hosszára, de a fejbőrt már nem érintve.)
2021. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én gliss kur sampont, balzsamot és 2 in 1 hajpakolást használok (a total repair fajtát), hajmosás után pedig balea styling creamet, ez jól egyben tartja a hajamat, pedig alapból az enyém is nagyon oroszlános. 😀
2021. szept. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!