Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fanszőrzet fazonok...

Milyen fanszőrzet fazonok vannak mostanában?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amikor olyan helyen vagytok: zuhanyzó? Mik fordulnak elő? Sokan leborotválják vagy inkább szőrösek?


Csak egyszerűen érdekel gondoltam itt meg lehet kérdezni csak úgy nem mennék oda senkihez ilyen kérdéssel XD

Én lány vagyok és lányok válasza lenne fontos, de fiúk is leírhatják, mert az is érdekes nekem.

Annyit még nagyon jó lenne ismerni, hogy hány évesek vagytok! Köszönöm!



2021. szept. 18. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Úristen, de agyatlan kérdés.
2021. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Csupasz, még inkább csupasz.


Tombol a kvázipedofília a heterók között.

2021. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én úszok, majd zuhanyzunk, ott kb. fele fele arányban csupasz, illetve bikini vonalhoz igazított, rövidre nyírt. L.
2021. szept. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En kondiba jarok ott a szoros vagy a rovidre nyirt a gyakori. Kezi edzesen a csapattarsak tobbsege szortelenit.


F

2021. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen emberi dolog, hogy valaki ilyet kérdez. Most miért ne? Mintha ez valami szigorú titok lenne...

Mi 15-en vagyunk csajok az egyesületnél, kb. 10 főnek nagyjából mindig csupasz, a többek bikini vonalra igazítanak. Ezelőtt 15 évvel nagyon ment a "csík" fazon, majdnem mindenkinek olyan volt, érdekes módon olyat mostanában nem látni.



"kvázipedofília" Ne nevettesd már ki magad. Akkor a borotvált arcú férfiak ezek szerint a kisfiúkat utánozzák?

2021. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2021. szept. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!