Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megnő a hajam? (t...

Szerintetek megnő a hajam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több kérdésem lenne. Nekem egy betegség miatt sajnos kihullott a hajam(nem az egész) így helyenként kopasz foltok voltak a fejemen,ennek már több mint 1,5 éve ha jól emlékszem. Azóta már lenőtt a hajam egy kicsit így most 23 cm körül van. A helyzet az, hogy 2022-ben ballagok azaz hamarosan (8.-as vagyok) és szeretnék el enni fodrászhoz hogy vállig erőre vágja a hajamat de sajnos ahhoz hogy vállig érjen szükséges még nőnie 7 cm - t ugye így 30cm lenne. Szedtem különböző hajvitaminokat de sajnos nem haszalt, brobalkoztam különféle pakolassokkal de szintén semmi. Jelenleg egy tojásos majonézes házi hajpakolassal kísérletezem

És akkor a kerdeseim:


-Szerintetek a jelenlegi 23 cm -es hajam májusig lesz 30 cm úgy, hogy jelenleg szeptember van?


-Szerintetek fog valamit is használni a tojásos majonézes hajpakolas?


-Mit javasolnatok (mármint ilyen házi hajpakolasra, különböző praktikakra gondolok) amitől gyorsan nőne a hajam?


Nagyon köszönöm annak aki segít mert ez nekem tényleg nagyon fontos(sajnos pár osztalytarsan ki is nevet és már szeretném ha nekem is szép hajam lenne)


L/14


2021. szept. 14. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esély hogy annyit nőni fog a hajad.

Pakolásba ezen kívül tegyél még ricinusolajat, rozmaring olajat. Használhatsz rízsvizet. Szedj vitaminokat. Masszírozd a fejbőröd ezzel beindítod a vérkeringést.

2021. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esetleg keress fel orvost(háziorvos is jó), hogy adjon valamit.

Ő tudja, hogy az eletkorod és a betegséged miatt mit lehet/érdemes és mit nem.


Vitaminokból ami drágább, az a forcapil, de meg ér egy próbát.

2021. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj pakolast próbáld ki. Esetleg a vegeit is apold, hogy ne törjön vissza. Masszírozd, szedj szepsegvitamint.

Nezz utana a minoxidil-nek. Nem tudom, hogy 14 evesen lehet e hasznalni, de biztos irja valahol.

2021. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszoloknak!
2021. szept. 14. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
DMes hajvitamint szedd és egyél rendesen fehérjében gazdagon.
2021. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A dm-es vitaminokbol már próbáltam többet is nem segített de köszönöm, az etkezesre vonatkozóan mindenképpen figyelni fogok.
2021. szept. 14. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 100%, hogy nő annyit, hogy megoldható legyen a frizura amit szeretnél.

Mindenképp valamilyen hajvitamint szedj.

80%-ban a haj, a belső tápanyagokból építkezik, sok víz, vitamin, nem pedig a külsőleg rákenhető dolgoktól.

Egyél sok halat és tojást!

De egyébként sztem tuti meglesz, és nagyon csinos leszel😊

2021. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy az ilyen tojásos-majonézes pakolások felejtosek.

Túl nagy a molekulaja és nem hasznosul.


Ha a rendelés szóba jöhet, akkor az Elementalról tök jó alapanyagokat tudsz beszerezni. Mindenfele olaj és hatóanyag van náluk használati javaslattal is, ha nincs ötleted, hogy használd.

2021. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm tényleg! 😊
2021. szept. 14. 22:38
 10/10 anonim válasza:
Plantur 21 sampon. Állítólag segíti a haj növekedést
2021. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!