Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb hámlasztó?

Melyik a jobb hámlasztó?

Figyelt kérdés

Geek&Gorgeous Cheer Up 6% Mandelic + BHA Liquid


vagy


Paula’s Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant


2021. szept. 11. 08:40
 1/5 A kérdező kommentje:
az ár nem szempont
2021. szept. 11. 08:40
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő gagyi. Az a jó, amit a bőrgyógyász csinál.
2021. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kivéve ha pattanásokat akarsz leszedni, arra ezek jók lehetnek.
2021. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen problémát szeretnél kezelni velük.


Ha miteszerek, zsírosság és tág pórusok a probléma, akkor egyértelműen PC. Nagyon sokan esküsznek rá.


Ha vannak gyulladt pattanásaid is, akkor inkább a GG Cheer up.


Én mostanában kezdtem el használni a TO 10%-os Mandelic acid-ját és egyszerűen brutál jó hatással van a mandelic acid a bőrőmre. Nem gondoltam volna, hogy egy éjszaka alatt fog fájó gyulladásokat lehúzni a bőrömről.


Viszont, ennek kicsit olajos az állaga, én meg a vízszerű hámlasztókat kedvelem (a rétegezhetőség miatt). Illetve, az eltömődött pórusokkal a mandula sav önmagában nem tud megbírkózni...


Szóval gondolkodom a Cheer up-on, mert abban van mandelic és salicylic acid is, illetve, vízszerű az állaga (a TO-s előtt Calm Down-t használtam).

2021. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fôleg gyorsan zsírosodó és tág porusú bôr a probléma. Pattanások, gyulladás, aknék nincsenek szerencsére, vagy nagyon ritkán.


Még nem döntöttem :)

2021. szept. 16. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!