Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vitamint ajánlanátok,...

Milyen vitamint ajánlanátok, amitől beindul a hajnövekedés?

Figyelt kérdés

Vasalni maximum 2hetente 1x szoktam, azt is hovedovel, hajszaritast is teljesen elhagytam. De semmilyen vitamint nem szedek, szerintem az is sokat segítene a hajam állapotán. Milyen vitamint ajánlanátok? Főleg Rossmann-os véleményekre lennék kíváncsi.


19/L



2021. szept. 9. 02:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve bármilyen tipp jöhet még ..
2021. szept. 9. 02:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A minőségi sampon, balzsam, pakolás és olaj használata az 1. ami segít. Ha Rossmannban gondolkozol, akkor az inecto termékeket ajánlom. Nem drágák, cserébe szuperek. Hiába neves a pantene vagy loreal, nem tesznek jót a hajnak, kicsit sem.


2.lépés valóban a vitamin, én sokkal macerásabbnak tartom Rossmannból összeválogatni, de ha van kedved ám legyen, nézd meg neten a magic hair sima vitamin összetevőit (nem a max, hanem a sima barna csomagolási) , azokat kell szedni. Én ezt a vitamint szedem évek óta, és eszméletlen milyen sokat segített, látványosan észrevehető mikor szedem és mikor nem (szoktam szünetet tartani) . Nem tudom hogy éri meg jobban, megvenni a komplex vitamint vagy külön az összetevőket, talán olcsóbb, nem tudom.


A 3. lépés meg inkább 0.,a helyes táplálkozás. Sok sok zöldség, gyümölcs és folyadék! Lehetőleg víz, napi 2-3 liter a minimum. Minden étkezésedben szerepeljen zöldség.


Utolsó tipp, hogy figyeld a hajad. Ha már törik, nyúlik, gubancolodik, ideje fodrászhoz menni vagatni belőle. Nem kell havonta, felesleges, de ha már szálkás a vége vagy bármi ilyesmi, akkor ne halogasd, menni kell. Nekem pl 4 havonta kell mennem.


Jaj és azt elfelejtettem, hogy a vitamin mellé ne felejts el halolajat szedni, mert hogy abban oldódik fel jó pár vitamin. Egy csomóan itt rontják el, szedik a cuccot, nincs hatása és panaszkodnak, hogy kidobott pénz stb, de közben nem esznek mellé olyat, amiben fel tud oldodni..

2021. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyors növekedést semmitől nem fogsz elérni, annyit lehet hogy a havi körülbelül másfél centis növekedést feltornázod 2 centire. Ami nekem bevált, az a Plantur 21 koffeines sampon. Megvettem hozzá anno a balzsamját is, viszont az felesleges, az bármilyen más balzsam vagy hajpakolás helyettesíti. Maga a sampon körülbelül 3500 Ft. De sokáig elég.
2021. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az összes fenti plusz kerüld a szilikonos sampont. Az nem jó. A Ricinus olaj nagyon jót tesz a hajnak. Heti egyszer kéne használni
2021. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hajvasalót lehetőleg hagyd el teljesen, nekem ez segített a legtöbbet. Utána a hajszárítót is elhagytam.

Vitamimból én a dm mivolist szedem, de rossmanban van kollagén ami szintén jó, de az drágább.

2021. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az inecto tényleg szuper, nekem a kókuszos sampon, balzsam, olaj van meg. Az illatuk isteni, természetes összetételűek és vegán termékek.
2021. szept. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Natur Tanya Szépségvitamint ajánlom, illetve a hajvasalást sztem hagyd el teljesen.
2021. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én az Alfaparf Milano Seni -T használom , drága de sokáig elég, plusz Multivitamin és napi egy fehérje Shakespeare, mellé egy chia magos joghurt.
2021. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!