Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti hol szőrösödtök?

Csajok, ti hol szőrösödtök?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az alap hónalj/láb válaszra várok. Kozmetikus mondta, hogy el sem tudom képzelni hány lánynak van bajsza, vagy szőrösödik a combja. Nálatok mik azok az extrém területek (gondolok itt fenékre, bajuszra, állra, lábujjra, hasra, cicire), amiknél elő kell még venni a borotvát, epilátort vagy a csipeszt?
2021. szept. 8. 23:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Jó, a kérdéskiírás okát nem írtam le, így most kivételesen nem csodálom, hogy szokás szerint beleálltatok a kérdezőbe.

Szerintem a legtöbb nő szégyelli és nem is meri bevallani sem ismerősi körben, sem orvosnak vagy kozmetikusnak az ilyesmit. Én is ilyen vagyok, és a kérdésem inkább arra irányult, hogy megismerjük a női társainkat, hogy nem különbözünk annyira egymástól, és nem kell rejtegetnünk ezeket a "titkokat". Egy anonim oldalon hamarabb lehet őszinte választ kapni erre a kérdésre, mintha átcsengetnék a szomszédokhoz. De ilyen kamu válaszokkal ez aligha fog sikerülni.

2021. szept. 9. 00:50
 12/21 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok, hogy mindenhol szőrösödünk valamilyen mértékben, a kérdés inkább arra irányult, hogy a kelleténél jobban, már szinte akár zavaró szinten, amikor az emberek inkább eltüntetik borotvával/gyantával, mintsem meghagyják.

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2021. szept. 9. 00:54
 13/21 anonim ***** válasza:
Mindenhol.
2021. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy mindenhol. Szó szerint az egész testemet borotválom, mert a piheszőröm is hosszú és sötét. A lábujjaimon, lábfejemen is erős, vastag szőr van, de a lábam, combom is nagyon. A karom, felkar is szőrös, de a hasam, mellem is. Fenék, derék nagyon, de a hátamon is sűrű, pihés szőr van, ami sötét, emiatt látni. Az arcom sem kivétel, szóval nekem tényleg az egész testem. L.
2021. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én csak hónalj, intim rész. Köldök körül pár szál, mellbimbóim körül pár szál, csak epilátorral tudom leszedni (erre a pár szőrszálra van az epilátorom :) ). Lábamon ritkás a szőr. Karomon is. Combomon pici (nem kell semmit csinálni vele), fenekemen nincs. Lábfejemen, kézfejemen nincs. Bajuszkám viszont van.
2021. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem van bajuszom,de nem az a láthatatlan pihés,elég erős,sötét.Az államon is van,ezek ilyen kósza szőrszálak,de vastagok.A hasam,mellem,combom is szőrösödik,de a lábujjaimon is szőrpamacs van,ha nem nyírom le.Ott néha meghagyom a poén kedvéért. L.
2021. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hasamon 1 szőrszál van ami rendszeresen kinő. Mivel fogamzásgátlót szedek ezért nem szőrösödöm annyira
2021. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Van olyan, akinek nem szőrösödik a combja?

A felsoroltak közül csak az államon nem, illetve ismerek olyat, aki a dereka alsó részén, feneke felső részén is szőrtelenített, nekem szerencsére ott nem kell. Amit nem soroltál fel, az még talán a kézfejem és ujjaim.

Az, hogy mikor melyikkel mennyire foglalkozom változó. A láb, a hónalj és a bikinivonal az olyan terület, amit azért igyekszem mindig leszőrteleníteni, ha olyan helyre megyek, ahol mutogatom.

2021. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18

Igen, van olyan. Nekem nem szőrösödik a combom. Mármint nyilván igen, de apró pici szőrök vannak rajta, soha életben nem volt szőrtelenítve.

2021. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem se szőrösödik a combom
2021. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!