Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampon NEM szedi ki a...

Milyen sampon NEM szedi ki a hajszínezőt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy valamennyire mindegyik koptatja ami normális, viszont van olyan ami azért kevésbé?

Most egy pantene sampont használok de sajnos nagyon hamar kikapja a rózsaszínt a szőkített részből.



2021. szept. 5. 13:43
 1/2 Metionin ***** válasza:
Ne korpás hajra való legyen és ne legyen benne koffein vagy mentol. Én évek óta Varga sampont használok, ez nem szedi ki de végigpróbálgattam már a Garnier botanics termékcsaládot is, annál sem tapasztaltam hogy szedné. Viszont több kifejezetten festett hajra való ugyanúgy szedte. Pasztell szín egyébként sem tartós, ott sokszor a jó sampon + hideg víz kombóval is csak 2-3 mosásig marad szép.
2021. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a co-wash-t. Ez annyit tesz, hogy szilikonmentes condícionálóval mosod meg a hajad. A felesleges zsírt leszedi, de nem tisztítja annyira a hajat, mint a sampon, így csak arra jó, hogy ritkítsd a sampon használatot. Samponozni én úgy szoktam, hogy előtte egy üres hajpakolásos dobozban felhigítom vízzel, így nem kerül töményen a hajamra, és igyekszem a fejbőrömre, hajtöveimre önteni. Speciel gyerekeknek való babasampont használok, az aránylag kíméletes a hajszínhez is.
2021. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!