Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros korpás hajra...

Nagyon zsíros korpás hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Párom 21/F nagyon hamar Durván zsirosodik a haja. Köröm nagyságú korpadarabok esnek le a fejbőréről. Mi lehet erre a megoldás? Próbált már rá Alpecint de egyátalán nem segített.

Az arcbore is csúnya, mindig nagy gennyes pattanások vannak rajta. Zsirosodik az arcbore is kegyetlenül.

A kettő dolog összefügghet?


2021. szept. 5. 12:24
 1/8 anonim válasza:
100%
túl magas tesztoszteron szint esetleg, megnézettétek?
2021. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első körben bőrgyógyász.

Zarjatok ki, hogy betegség miatt van-e ez (pikkelysömör, seborrea hormonális okok, étel intolerancia stb).

2021. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orvos
2021. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Őt nehéz lesz orvoshoz rangatnom. Mindig rágom a fülét hogy vizsgaltassa ki magát mert hízni sem tud. 184 cm és 50-51 kg. Nem hajlandó vizsgálatokra valamiért. Illetve munkából is macerás neki eljönni sajna
2021. szept. 5. 15:30
 5/8 anonim válasza:
100%
a teljes zsírfelhasználás is magas a tesztoszteron jele
2021. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvoshoz kellene menni ezzel. Ajánlhatunk rá kencéket, de ha belül nincs rendben valami, akkor nem fog hatni, csak pénz megy el rá.
2021. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze én értem ezt, de nem vagyok benne biztos hogy párom ebben benne lesz. Kenceket tudok arcra, de ideig óráig jó, illetve külön élünk és párom nem képes figyelni erre
2021. szept. 5. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem foglalkozik magával, akkor sajnos te sem tudsz.
2021. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!