Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi való miteszerekre? Melyik...

Mi való miteszerekre? Melyik szérum?

Figyelt kérdés
Értem fontos az arctisztítás, fényvédő, hidrataló, és a hámlasztók/szérumok is segitenek. De pontosan melyik való miteszerekre? Mert pattanásokra gyulladáscsökkentőnek ott a szalicilsav, a nia, de ezek a miteszereken is segítenek? Mert szalicilsavat hónapok óta használok és még nem igazán segített :$ Érdemes lenne beruházni niára? Vagy valami egyéb szérum hatásosabb? Kozmetikus sajna nem jöhet szóba, csak vegső esetben :(
2021. szept. 5. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Pedig oda kellene menni. Miert csak végső esetben?
2021. szept. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Niacinamide + szalicilsav , csodát ne várj!! Mert nekem még a kozmetikus mondta, hogy a mitesszer nyomok örökre meg fognak maradni. Persze van ra méreg drága kezelés, de megmarad. Csak a kosz a piszok az eltűnik belőle ha rendesen kezeled. Nekem a szalicilsav rendesen így előre tolja a koszt már épphogy kiszedi teljesen mivel ugye BHA ami a bőrből szedi ki és utána használom a Niacinamidet ami AHA és a bor felszínéről szedi le. Így el van úgy mond seperve a kosz a bőr felszínéről is. Nekem bevált szerintem te is kipróbálhatod. De mondom sajnos azok a pontok ott fognak maradni. Csak halványabb al lesznek.
2021. szept. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Bha/szalicilsav való rá. De én radírozni is szoktam, csak az távolítja el rendesen az elhalt hámsejteket az arcomról.

2: A nia mióta AHA sav? Jó nagy hülyeséget írtál...

2021. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Próbáld ki a dupla tisztitast.

Pl dm-es babylove ultra sensitive babaolaj és utána egy vizes bázisú arclemosóval lemosod.

2021. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
A miteszerek nagyon lassan reagálnak. Megfelelő tisztítás, hámlasztás (szalicilsav), fényvédő, hidratálás... szokásos műsor. A nia inkább pattanásokra jó, de sokan érzékenyek rá, és még jobban kipattognak tőle, érdemes hígabbal kezdeni a kísérletezést. Nekem, ami még bejött, az a miteszer tapasz, de az csak tisztításra jó, ha ki tudod szépen, higiénikusan nyomkodni, akkor felesleges. Én béna vagyok a nyomkodásban, mindig felsértem a bőrömet, bármennyire vigyázok, viszont a tapaszt bírja. Utána szoktam radírozni, hámlasztani és hialuronsavazni, heti 2-3 alkalommal. Fél év után már látható a javulás, de azért van még hova alakulnia.
2021. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!