Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is van úgy, hogy ahogy...

Más is van úgy, hogy ahogy jön a hideg, sötétebb hajszínre vágyik?

Figyelt kérdés
Aztán fordítva, tavasszal meg már világosodnék.

2021. szept. 4. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én legtöbbször világos ruhát hordok mindig. Kedvenc színeim a fehér, a rózsaszín és a piros. Ezekkel van tele leginkább a ruhatáram és kisebb részben mintás, vagy más színű.
2021. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsánatot kérek, félre olvastam. ☺️ Ruhatárszínre gondoltam.

Nekem csak barna hajam volt eddig, néha egy kis vörös melír, most festettem be a teljes hajamat vörösre, csak mert meguntam a barnát.

2021. szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a színét nem variáltam sose. Én a hosszal vagyook így.


Szeptemberbe mindig megnövesztem a hajamat. Ez a folyamat nyár elején szokott végetérni.


Addigra szépen megnő kb váll alá érőre. Majd nyáron pedig levágatom rövidre.

2021. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva alakult az idén :) Elég világos bőröm van, nem barnul, úgyhogy nyáron mikor több bőrt mutatunk picit sötétítek a hajamon (csak tonert használok). Télen mikor előkerülnek az őszi-téli kicsit sötétebb ruhák akkor meghagyom az eredeti világosabb középbarnát.
2021. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, én sose éreztem így.
2021. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Szőkésbarna vagyok. Nyáron inkább szőke, télen inkább sötétítek rajta egy árnyalatot. Mondjuk nálam alapprobléma, hogy sápadt az arcbőröm, egy minimális kontraszt télen élénkít. Nyáron meg pont az ellenkezőjét szeretem, ha egybefolynak a színeim, vagy a bőröm élénkebb a hajamnál.
2021. szept. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!