Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igénytelennek tűnik, ha egy...

Igénytelennek tűnik, ha egy nő nem borotválja a karját?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
70 szavazat
 1/10 anonim válasza:
67%
Ha nem vastag, sötét rajta a szőr, akkor nem hiszem. Én sem borotválom mert szerintem csak rosszabb lesz.
2021. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
Nem feltétlen, nyilván ne legyen amazonas a karján...
2021. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az az igénytelen, ha borotválja. Ha már mindenképpen szőrteleníteni szeretné, akkor inkább gyantázza, vagy vegyen egy párezer forintos gépet erre a célra.
2021. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem ezen múlik az igénytelenség.
2021. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát az igénytelenség nem itt kezdődik.
2021. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon szép a szőrös női kar.
2021. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, szerintem az igénytelenségnek nincs neme. Ha a szőrös férfikar nem igénytelen, akkor a női sem. Ha a férfi is, a női is.
2021. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Á.Zoli ***** válasza:
88%
A szőr színétől és mértékétől függően, lehet esztétikailag romboló hatású egy szőrös női kéz
2021. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
na jol neznek ki ha meg borotvalnam is. egy szal szor nem sok annyi nincs rajta es ez termeszetes , mindig is ilyen volt. a labamon sincs kb felevente egyszer athuzom a borotvaval biztonsag kedveert. Alapbol szortelen termeszettel vagyok megaldva;-))
2022. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért ez egyénfüggő. Egy természetes szőke nőnek általában a szőrzete is világos, ha még le is barnul a karja, akkor nem látszik. Az biztosan nem igénytelen.

Ha konkrétan távolról más színűnek tűnik a karja, az nem túl esztétikus, viszont szerintem az igénytelenség az az, amikor szakadt ruhában, koszosan megy valaki emberek közé.

2022. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!