Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajat mennyire...

Festett szőke hajat mennyire nehéz megnöveszteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 9-es színmélységű hajam van, kb. lapockáig ér. Az eredeti hajszínem sötétszőke-világosbarna és eléggé zavar a kontraszt amikor lenő ezért nem is szeretem sokáig halogatni a festést, viszont így, hogy szőkével festem nem bír helyrejönni a hajam pedig csak a lenövésre kenek. Szeretném derékig érőre megnöveszteni és fontolgatom, hogy valamilyen közép barnára befestem mert ha minden festésnél felkenem az egész hajamra, a barna akkor sem roncsol annyira. Másrészről meg sajnálom a nehezen elért szőke hajszínem. Szerintetek mit csináljak? Világos bőröm és kék szemem van egyébként.

2021. aug. 29. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt tedd ami neked tetszene. Ha a szőket szeretnéd hagyni, mert úgy gondolod megérte akkor hagyd így. Ha váltani akarsz akkor kérj meg fodrászt hogy fesse be barnára. És akkor nem kell majd annyira gyakran újrafesteni sem, valami kímélő dologgal festjetek, és szedj hajvitaminokat attól gyorsabban nő
2021. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!