Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pattanás lehet ez?

Milyen pattanás lehet ez?

Figyelt kérdés

Elég nagy, ha pl állcsonton van nem érzem a csontot. Nincs kimeneti nyílása, csak mintha egy borsó lenne a bőr alatt. Egyet kinyomtam, hat, kevés genny jött belőle, rengeteg vér. Aztán úgy döntöttem inkább nem nyomkodom, amúgy is egyszerűen lehetetlen kinyomni+ nem is akarom mert félek,hogy utólag mi lesz.

Eddig az allcsontomon volt 2, most az arcomon 2 vagy 3



2021. aug. 27. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kinyomható pattanás.
2021. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket én csak bőr alatti pattanásnak hívom. Nem tudom pontosan mi, szerintem csak zsír mirigy vagy ilyesmi. Nem szoktam nyomkodni mert igen... rettenetes csúnya heges lesz a helye mert kinyomni nem lehet, max elkaparni. Nekem általában eltűnik egy idő után, aztán kijön mashol, aztán az is eltűnik. Nem szoktam piszkálni.
2021. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad nyomkodni. Ezeknek a pattanásoknak általában hormonális oka van, nekem pl. mindig menstruáció előtt egy héttel jönnek elő, és brutálisan tudnak fájni. 11-12 évesen én is kísérleteztem vele, hogy egy csomót nyomkodtam, aztán persze mindig az lett a vége, hogy tele voltam hatalmas, ronda sebekkel. Ha érzem, hogy lesz egy az arcomon, próbálok nem hozzányúlni, úgy pár nap alatt elmúlik.
2021. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Cisztás pattanások ! Szóda BiCarbon segít vízzel keverve pasztaként. Ne legyen híg .
2021. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!