Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orrom tele van eltömődött...

Az orrom tele van eltömődött pórusokkal. Mit lehet vele tenni házilag?

Figyelt kérdés
Nyomkodni szoktam, de sebes lesz és csúnyább mint volt. Tudom ez a legrosszabb amit tehetek vele, de zavar. Valami tipp?(21/f)
2021. aug. 22. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Kuldesz rola fotot?
2021. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Citromból és cukorból készíts pasztát, majd egy természetes anyagból készült törölközőt itass át vele és dörzsöld át az arcod. Ha végeztél, mosd le meleg vízzel.
2021. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Hagyd a citromot légyszíves.

Elmesz dm-be és veszel valamilyen savat, pl lactic acid, glycolic acid. És ezeket használod ahogyan az a csomagoláson van írva. Mosod az arcod, idratálót használsz utána és nappal kötelező naptej az arcra is, mert ezek a mitteszerek sajnos a naptól csak rosszabbak lesznek.

2021. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
#3 Nem tudsz olvasni?🤦 HÁZILAG
2021. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem kozmetikushoz küldtem, megveszi és HÁZILAG használja.

Az ilyen diy pore cleansing marhaságnak ne dőlj be, csak rosszabb lesz hosszú távon.

2021. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Házi cucc jobban fogja karositani a bőröd. A citromos kotyvaszt HAGYD. Szarrá bassza a bőrödet és a problémádon NEM fog segíteni.

Jobban jársz ha valóban költesz erre egy kis pénzt. Bemesz egy dm/rossmann (drogéria, ami közelbe van) és kérsz kémiai hamlasztot! Így kérd, és figyelmeztesd az eladót, hogy ne legyenek benne szemcsék semmiképp. A szemcsés dolgok (pl a citromos cukor) felserti a bőrnek azt a felületét is amit nem szabadna, ezért ezt csak testen használják.

2021. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hámlasztó nem jó ha sok réteget szed le. Mert ki mész a napra és fényérzékeny leszel.
2021. aug. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Feltaláltak már fenyvedot, hála a jó égnek. A hamlaszto pont eleget szed le, a felesleget, ami miatt a pórusok is hamarabb eltomodnek.

A fizikai sokkal rosszabb, felsérti a bőrt. Amit te nem veszel észre, de a bőr igen.

Ahogy édesapám mondaná : Mindenki úgy rontja el a *... * ahogy akarja. (tegyétek bele az adott szituációt)

A kérdező érdeke, hogy ne legyen rossz bőre a szemcsektol, de ha ő eldonti hogy tönkreteszi, akkor tegye nyugodtan.

Tanácsot kért, én adtam, ha meg fogadja jó, ha nem akkor is jó. Nekem emiatt nem lesznek nyugtalan éjszakáim.

2021. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!