Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem nő a hajam?

Miért nem nő a hajam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban vettem észre, hogy alig nő valamit. Júliusban változtattam a rutinon, de csak annyit, hogy porozitás és fehérje-hidratálás egyensúly alapján ápolom és próbálok cgm-wgm szerinti termékeket választani.

Idén januárban és júniusban volt vágva. Vágás után általában megszalad a növekedés, de most a júniusi vágás után semmi. 2 hónap alatt nőtt kB 1 cm-t. Egyébként meg van, hogy 2-őt is megnövi egy hónapban.

Vitamint egész évben szedek. Idén biotech USA women, forcapil és dr.immun vitaminokat szedtem. A biotecheset most kezdtem pl újra enni.

Alapvetően egészséges is vagyok. A pajzsmirigyem mindig jól működött, a fogaim is jók(nemrég voltam fogorvosnál fogkőleszedésen is). A kaja-folyadék is nagyjából rendben van.

A hajam is jó állapotú, mondjuk balayage festésem volt januárban, de nem lett kimaxolva a határ. Csak annyi, hogy amit bírt elsőre az anyag vilagositani annyi lett.

Mosás heti 2x van, vasalás is max 2x vagy annyiszor se. Egyébként fényes, alig töredezett és minimálisan hullik csak, ami amúgy is természetes.

Most ezeket hasznalom:

Uriage ds kímélő sampon, apivita gyakori hajmosasra való

Garnier aloe hair food

Hajolaj(ezt én mixeltem fanola botugen filler, argan-jojoba-babassu olaj, hővédő, selyem protein és kollagén van benne).


Nem értem, hogy mi lehet az oka. Korábban kevesebbért is gyorsan nőtt és most semmi. Amúgy melltartópántig ér, korábban ennél hosszabb nem volt, de csak azért mert nem novesztettem tovább, most meg szeretném hosszabbra noveszteni.


Amúgy a szárítás is úgy néz ki, hogy a nagyja vizet felitatom a torolkozovel és pamutanyagba csavarva hagyom és utána szárítom csak. A vizes hajam mikor balzsamban pácolódik akkor fesulom, de ha fesulom se nyúzom.


2021. aug. 22. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
2021. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!