Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi körül vannak a dauer árak?

Mennyi körül vannak a dauer árak?

Figyelt kérdés

(azért kérdezem mert mindenhol mást láttam)

Tudom hogy haj hossz meg aa göndörsegtol is függ de, mi a lég olcsóbb és drágabb amennyiért meg csináljak



2021. aug. 20. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajvágás, hajfestés, dauer mindegyiknél nagy különbségek vannak attól függően, hogy vidék/pest, mennyire felkapott a hely, mennyire jól menő a fodrász akihez mész és mennyire hosszú a haj... A dauernél a göndörség nem befolyásolja az árat. Férfi hajra általában csak egy ár van megadva (ami rövid hajra vonatkozik, szóval vállig vagy váll alá érő hajra valószínűleg a sokkal drágább női árazás fog játszani) Pesten a kleoszalon.hu/MEN pl 5 ezer Ft-ért csinál férfi dauert, szerintem az nem vészes, de lehet olcsóbbat is találni szerintem.
2021. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is annyiért láttam cska mondom meg kérdezem hátha van tapasztalat, de amúgy köszönöm
2021. aug. 20. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe a Manhattan férfi szalonban az első kerületben pár éve 2 ezer Ft volt, ott is érdeklődhetsz esetleg.
2021. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!