Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meténg (Periwinkle) virág...

Meténg (Periwinkle) virág vagy cherry coke hajszín?

Figyelt kérdés

Ez a két hajszín dobott fel nagyon főleg mert mindkettő nagyon tetszik de nem tudok dönteni, hogy melyik színt válasszam. A meténg virág színe az ilyen kékes-halvány lila szín, a cherry coke (vagy burgundy talán) pedig a vöröses lilás. Még nem hallottam amúgy ezeket a hajszíneket de nagyon tetszenek. Ti melyiket kedvelitek jobban? Persze ezt én döntöm de kíváncsi vagyok kinek mi tetszik és miért.:)

[link] (virág)

[link]

[link]

[link]



2021. aug. 15. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Szép, természetes színek.
2021. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.Nem pont ilyen válaszra vártam, akkor úgy fogalmazok az adott kérdésre kérek választ, ha egyik sem akkor max ne válaszolj :)
2021. aug. 15. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik illik a szem-, bőr- és hajszínedhez.
2021. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.hát passz. nekem zöldes a szemem és a bőröm olyan melegszínű talán? melegtónusú.
2021. aug. 15. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Akkor a lila szörnyen állna (mint a többségnek).
2021. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kér szín tónusban és színmélységben is a szöges ellentéte egymásnak, így ez egyedül attól függ, te milyen típus vagy.

Már régóta szeretnék olyan kék hajszínt, mint ami az első képen van, de egy ilyen extrém leszivatós procedúrát a vékonyszálú hajammal kockázatos lenne bevállalni. De minden álmom, hogy egyszer legyen egy ilyen parókám, ahogyan fehérből, ezüstből, és a kék, lila, zöld több árnyalatából is, mert mindig is tetszettek a különlegesebb hajszínek.

A másik is szép. Ha meleg tónusú a bőröd, mindenképp ezt ajánlanám, bár ez hozzám kevésbé illene. Nagyon világos, sárgás, kicsit szeplős típusú bőrön kifejezetten arisztokratikus hatású szerintem egy ehhez hasonló színt.

2021. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
A cherry coke a falusi nénik túltolt vörösének a rongyrázósabb neve.
2021. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezeket a pasztel színeket iszonyat nehéz "szinten" tartani (és elérni), tehát legtöbb viselőjének egy-két mosásig szép. Utána a hatos által leírt roncsolás miatt (kivéve ha nem vagy teljesen szőke) nagyon igénytelenül néz ki a legtöbb emberen.


7. :D

2021. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyik a legjobban tetszik, amelyikre a legjobban vágysz, amelyikre a legjobban kíváncsi vagy. Egyszer élünk :DD
2021. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!