Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier arctisztító hab...

Garnier arctisztító hab használata?

Figyelt kérdés

Már nagyon szemezek ezzel a termékkel. Nem használok az arcomra semmilyen micellás vizet, mert nem jött be. Sima vízzel szoktam lemosni. Az lenne a kérdésem hogy ha utána még ezzel tisztítom meg az arcom akkor segít a smink maradványok eltüntetésében is? Tapasztalatokat várok! :)

Erről lenne szó:

[link]



2021. aug. 15. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A smink olyan allag, hogy a mezei arclemosó nem fogja teljesen lemosni. Kell olajos lemosás és/vagy micellas víz, hogy a kosz nagyja feloldodjon és utána egy vizes bázisú arclemosó.
2021. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima vízzel szoktál csak arcot mosni és nem használsz semmilyen lemosót? Sminklemosót se? Nem ismerem a terméket, de a semminél biztos, hogy jobb lesz, mert alaposabban meg tudod vele tisztítani az arcod, mint vízzel. Én mondjuk biztos nem ezt választanám, de ha neked ez tetszik és így legalább használnál valamit pluszba, akkor ez is megteszi, úgyse sokat van a bőrödön.
2021. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán sminkelek. Ha pattanásosabb időszakom van csak akkor teszek fel egy kis alapozót, de akkor se az egész arcomra.

Sajnos volt nem egy rossz élményem a sminklemosókkal, de szívesen elfogadok ajánlást, ha van ami bevált valakinek. :)

2021. aug. 15. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnieres termékek nagyon szárÍtották a bőrömet, ezért sem használok már semmilyen készÍtményt a márkától!:(
2021. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta használok micellás vizet plusz ezt az arctisztítót. Nekem tökéletes mert amúgy zsíros bőröm van. Van ahol szárazabb de oda shea vajat kenek :)
2021. szept. 15. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!