Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, miért van az hogy ugye minden nyáron lebarnulok, általában mindig max ilyen kreol bőröm lessz, abból is a leg világosabb, amúgy nekem fehér bőröm, nem az a hófehér, de fehér, és ugye most is lebarnultam, visszont ugye altalaban az a szín lekopik, és vissza jonn az igazi bőrszín, ugye én németbe lakok és itt elég szar idők vannak, ezert nem is itt szoktam lebarnulni hanem magyarba😂, de ez most lenyegtelen is, a lenyeg az, hogy az arcomról sosem kopik le a szín, és szinte a kezemhez képest az arcom barna, tehát a kezem az mindig fehér, mikor vissza jonn az igazi színem, de az arcomról sose kopik le a barnaság, es ez olyan idegesítő, ez szerintetek miert lehet? Sok bőr hamlasztót használtam már, de semmi.. es ez tenyleg annyira idegesít, hogy full barna az arcom
2021. aug. 13. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az arcodon lévő bőr eleve pigmentáltabb. Ez esetben pl C vitaminos terméket tudsz használni, ami világosító hatású
2021. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!