Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a baj?😕 már tényleg...

Mi lehet a baj?😕 már tényleg nem értem

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hónapja kezdődött a dolog, még soha nem volt ennyire csúnya az arcbőröm. Konkrétan mindenhol mitesszerek jelenleg 2 duzzadt bőr alatti pattanásom is kijött. Nagyon aggasztó, mert ugyan volt hogy időnként kijöttek pattanások rajtam de mivel tinédzser vagyok így érthető volt, ennyire vészes soha nem volt. Már minden házi praktikát megpróbáltam. Most vettem acneminum tablettát is 1 hete szedem nem látok semmi javulást ugyanúgy jönnek ki rajtam. Főleg a mitesszerek. Keressek fel bőrgyógyászt? Nem szeretném szét nyomkodni és mindenki azt javasolta hogy hagyjam mert csak rosszabb lesz, csak azokat nyomtam ki amik már kiültek konkrétan az arcomra és kezdtek leszáradni. Viszont azt sem értem mitől van ez. Rendszeresen szedek C vitamint, D vitamint, odafigyelek az arcom ápolására is, sosem hagyok magamon sminket alvásnál, mostanság nem is nagyon sminkelek a meleg miatt.. Akkor?😅 Valakinek lenne valami tipp hogy mihez kezdjek? Mert ez már tényleg nagyon kezd elcsúnyulni és nagyon idegesít😕 főleg h én személyszerint utálom ha pattanásom van volt hogy nem mentem ki az utcára miatta xD
2021. aug. 13. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
bőrgyógyászatra menj
2021. aug. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Erre pont jó az Ordinary hámlasztója.
2021. aug. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Sok minden lehet, akár a nem megfelelő arctisztítás is. Egyesek szerint az arcot nem szabad törülközővel törülni, mert a gennykeltő baktériumok csak szétkenődnek, hanem papirtörülközővel csak felitatni szabad a maradék vizet vagy hagyni magától megszáradni.
2021. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom az Ordinary-t már sokan ajánlották. Meglátjuk..
2021. aug. 13. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen arcápoló rutinod van jelenleg? Mit használsz a bőrödre?
2021. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!