Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a nagy hónaljkutya növeszté...

Ez a nagy hónaljkutya növesztés most valami divat lett a jó testű , amúgy csupasz pasiknál?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rest voltam lenyírni mostanában :D
2021. aug. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de én pont azt látom, hogy már mindneki leszedi. Legalábbis a strandolók körében
2021. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán tényleg megint kicsit többen hagyják meg, filmekben is gyakrabban fel-felbukkannak szőrös hónaljú jó pasik.

De akármennyire divat a borotválás, a férfiaknál mindig elfogadott volt az is, ha nem élnek vele, és mindig volt is egy réteg, aki a szőrre szavazott, anélkül, hogy megszólták volna érte.

Nekem személy szerint attól függ az elfogadhatósága, hogy milyen és mennyi szőre nő az illetőnek.

Aki eleve kevésbé szőrös típus, és szolíd, nem bokrosodó hónaljszőre nő, annak maradhat is.

[link]

A pompomszőr viszont tényleg nem jön be nekem sem.

[link] (ez még nem is a legdurvább, de már több a kelleténél)

2021. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!