Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyet hazsnáljak, hogy ne...

Milyet hazsnáljak, hogy ne töredezzen a hajam, legyen fényesebb, a körmön ne legyen ilyen gyenge és az arcom ne legyen sápadt?

Figyelt kérdés
A biovanne plus hatásos?
2010. aug. 29. 14:07
 1/2 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

Hajadra ricinus olajat ajánlok.(nekem nagyon száraz,fénytelen hajam volt) mióta használom gyönyörű a hajam^^ mindenki kérdezi ,h mit csináltam vele:D

körömre meg arcra nem tudok semmit bocs =/

2010. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a következőt tudom ajánlani:

a hajad amint elkezd töredezni a törött részt végd le mert tovább fog törni! a hajad heti 2 alkalommal most meg kénes samonnal (patikába lehet kapni) 3 havonta vágass a végéből. a Merz nevű tabletta(vitamin) haj bőr és köröm erősítő. az arcod naponta 3 alkalommal öblítsd át hogy friss legyen. minden este tisztísd le arctonikkal és heti 2 alkalommal esténként kezeld le bőrradírral. pár hét és új arc fog a tükörben visszanézni rád:)

2010. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!