Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit >egyek< hogy gyorsabban...

Mit >egyek< hogy gyorsabban nőjön a hajam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok kérdés van, ami arról szól, hogy hogyan akarjuk gyorsan megnöveszteni a hajunkat, de általában azokra olyan válaszokat várnak, hogy ilyen pakolás, olyan pakolás, ilyen szépségvitamin, olyan, hajolaj meg ilyesmi.


Na hát én nem ilyeneket szeretnék, hanem valami olyan kaja amitől gyorsabban nő. Esetleg magvas ételek vagy fehérjedús?

Tippeket várok :)


( Amúgy a fufrumat szeretném a lehető legggyorsabban lenöveszteni. Most szemöldökig ér és orrig kéne... :] Tudom,hogy külön fufrunövesztésre nincs semmi xD ezért tettem fel így a kérdést.)


2010. aug. 29. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nincs összefüggés az étrend és a hajnövekedés (vagy akár körömnövekedés) között. :) Gondolj bele: a legelső póthajakat orosz rabnők hajából készítették és ugyebár póthajat csak teljesen egészséges hajból csinálnak. Ezek szerint a börtönkoszt lenne a nyerő? Nem hinném... Amúgy én anno a körmöm miatt csináltam végig ezt az egész hülyeséget a kajával, hát mit mondjak, nem ismerek még egy embert a korosztályomban, aki ugyanolyan egészségesen táplálkozna mint én, a körmeim mégis kapal kakik.
2010. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ viszont én azt hallottam, hogyha fehérjedús ételeket eszünk, akkor gyorsabban nő a haj, mivel a haj fehérjéből "táplálkozik". :D
2010. aug. 29. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem:D

max kicsit hizol és pár honap mulva észeveszet hogy nöt 1-2 centit a hajad (amit magátol nöt nem a kajátol:D)

amugy álitolag a bánfihajszesz jó.

2010. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

állítólag a krumplitól gyorsabban nő a haj.


15/L

2010. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát én is úgy hallottam, hogy az étrend változtatás nem használ semmit, de a ricinusolajról sokat hallottam!
2010. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát:) tényleg nincs összefüggés a kettő között:)

Olyan gyorsan nő a hajad, amilyen gyors az anyagcseréd:)

2010. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. aug. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!