Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vékonyodik gyorsan a...

Miért vékonyodik gyorsan a hajam?😔 nem vasalom. 1héten 2x mosom. Vállam vonalától kicsit lejjebb ér. Vitaminokat szedek. Napi 2l víz megvan. Fésülni minden nap szoktam,de csak reggelente legtöbbször. Pamut felsőket hordok.

Figyelt kérdés

Ha fodrász vágja, rá 1-2hétre nem látni,hogy fodrasznál voltam 😞

Tanacsok?


2021. aug. 7. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a hajvégem nem töredezett, nincs szétnyílva. Egyszerűen vékonyodik.
2021. aug. 7. 21:28
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
próbálj ki valami hajra való olajat, használj hajpakolást, jobb sampont.
2021. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olajat használok hajmosas előtt. Argánt. Hajpakolásom is van. Alfaparf olajat, és pantene sampont,balzsamot, hajpakolast haszálok. Biotech usa multivitamint szedek.
2021. aug. 11. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress káros összetevőktől mentes termékeket.

A rutinod úgy épüljön fel miszerint: samponozás,balzsam (csak egy két percig hagyd fent), heti egyszer hajpakolás, és még nedves hajra a hajolaj.


Plusz 1: ami nekem sokat segített és láthatóan megerősödött tőle a hajam az a rízsvíz. Két hónapig heti egyszer samponozás után fújtam az egész hajamra, de főleg a végekre és fent hagytam tíz percig majd kiöblítettem.

2021. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!