Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatékonyan dolgozom a pattanás...

Hatékonyan dolgozom a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal,hogy a pattanások a kamasz kor kísérő jelei, de rajtam kicsit zavaróan sok van.. Minden reggel szappanos vízzel arcot mosok, megtörlöm, majd arcszesz.. Valaki esetleg tudna ajánlani akár gyógyszeres, akár "házi készítésű" gyógymódot ellenük?:D Sokan vannak! :(
2010. aug. 29. 00:27
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem az vált be hogy éjjel mikor kimentem inni egy pohár vizet arct mostam,de minden arcmosás jó hideg vízzel történjen ez lényeges,és ha kedvem volt johnsons hintőporral befedtem az arcom csak úgy hogy azért ne legyek tiszta fehér de mégis legyen rajta.

Nekem bevált mert egyrészt könnyen zsírosodó a bőröm másrészt volt de nem túl sok nekem is.

És fontos hogy ne babráld őket.Igaz én kinyomtam mikor láttam lesz,aztán egyből mosás hintőpor...másnapra nem volt,de utána ne bántsd nap közben...

Ill. sokat segített az alapozó nap közben,nekem nem tudom hogy de ha nappal kenem magam vele,akkor esze ágában sincs kijönni max esetleg néha,valahogy javít a bőrömö,lehet mert krémes nyugtatós.

Remélem bejön neked a hideg vizes,,hintőporozós verzió.

Sok sikert!

2010. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nah szóval.:)

Én szívesen segítek..amiben tudok.:)

Sajnos nekem is vannak..16 / F.


Nekem van ilyen fahéjas, mandulás bőrradír szappan, dm-be lehet venni 300 Ft.

Van olyan h tonik és hozzá való gél, az is pár száz Ft.

Tudom még ajánlani a fekete szappant, de az drágább.:S

Van olyan, hogy Dermofil paszta, gyógyszertárba lehet venni, nah az is jó. Minden másnap kell használni.

Minden nap egyél egy kis élesztőt, az tisztítja a vért és így kevesebb lesz.(én joghurtba eszem, mert nem jó ízű)

Kamillás teával kenegesd a problémás részt.

Meg gyógyszertárba kamillás hintőpor, az szárít és gyulladáscsökkentő.:)

Meg ha nagyon csúnya, akk kozmetikus vagy bőrgyógyász.

Am meglehet kérdezni a korodat, és h mióta van problémád?


Remélem segítettem..:)

2010. aug. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Aknesol egy nagyon jó szer.Gyógyszertárban lehet vény nélkül kapni, kb 800 Ft.
2010. aug. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13/F vagyok. :) A probléma kb fél éve jelentkezik.. ki lehet találni, mióta kamaszodok. :) Köszi a segítséget ^^ Majd szépen kipróbálgatok mindent..:) Mellesleg nem valami hű de csúnyák, de hát a pattanás nem is lehet valami túl szép :) Épp akkorák hogy feltűnőek legyenek és rontsanak a megjelenésemen :D
2010. aug. 29. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!