Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyanta, Van bevállt...

Cukorgyanta, Van bevállt receptetek?

Figyelt kérdés
Gondoltam kipróbálom, neleet szörnyű :D rendesen gyantáztatok,csak most a kozmetikusom nem lesz 3hónapig, és intim területre, és hónaljra használnám, de kül addig másik kozmetikushoz megyek. egyszer kipróbáltam, de túlfőztem, és rossz lett. Ti hogy csinálják? milyen receptel? és mibe rakjátok, h jólegyen?
2010. aug. 28. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

én ezt csináltam meg.A lábamon még tul röbid volt a szőr(erősebb fekete) ugyhogy nemtudom, hogy azt leszedi-e. A combomon szőke gyenge szőrszálakat simán leszedi.Gyanta papírral tépem le.Csak macerás mert hamar bekeményedik.Szerintem ajánlatos folyamatosan főzni vagy legalább köz felett tartani, hogy ne keményedjen be..:)

2010. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!