Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges Mo-n nem állampolgá...

Lehetséges Mo-n nem állampolgárként bőrgyógyásznál krémet felíratni?

Figyelt kérdés
Európai egészségügyi kártyám van, de nem vagyok magyar állampolgár és érdekel, hogy bőrgyógyászhoz egyáltalán tudom-e így menni, vagy ez a kártya tényleg csak a sürgősségi dolgokat fedezi.

2021. aug. 2. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy magyar-e a biztosításod. Felteszem hogy nem. Ebben az esetben csak a sürgősségi dolgokat fedezi. Amúgy mehetsz nyugodtan, nem őrületes összeg egy bőrgyógyászati vizsgálat akkor sem, ha ki kell fizetned.
2021. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. 😊

Nincs magyar biztosításom egyébként.

2021. aug. 3. 07:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Állami ellátásra is mehetsz, de csak térítéskötelesen, ha nem sürgősségi.

De a bőrgyógyászat eleve olyan szakma, amiben nem érdemes államiba menni, több hónapra kapsz időpontot és nagyjából ránézésre felír valamit, hátha bevális, ha meg vágni kell, átküld másik osztályra. Semmirekellő banda.

Inkább maszekhoz menj (ha már úgyis fizetned kell), azok se jobbak, de legalább idén ellát és még udvarias is.

2021. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy vényköteles erős A-vitamin a krém, amit lehet venni is, de csak külföldi oldalakról és sok pénzért és kevésbé hatásos, míg amit ők felírnak az a legerősebb. Itthon már felirattam (nem Mo), és ugye éppen ez a lényege, hogy nem akarok kevésbé hatásosért többet fizetni. Persze az is megoldható, hogy hazajövök kiíeatni ha elfogy, csak kíváncsiságból kérdeztem hátha lehet Mo-n is.
2021. aug. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!