Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Makeup.hu-ról rendelt már...

Makeup.hu-ról rendelt már valaki? Meg voltatok elégedve? Mennyire volt gyors a szállítás?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen rendelek onnan, a szállítás kB 3-4nap, ha volt kérdésem az ügyfélszolgálat még aznap válaszolt az e-mailre, szóval tök szuper.
2021. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, közben kaptam is már e-mailt a GLS-től, hogy átvették a csomagot és holnap szállítják. :) (Tegnap rendeltem.)
2021. aug. 2. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legutóbb 5 nap volt, de megérte, mert teljesen eredeti és itthon csak náluk beszerezhető parfümöt rendeltem féláron. Viszont nekem már volt olyan, hogy kaptam értesítőt, hogy másnap hozzák ki, de helyette két nappal később hozták. Csak azért írom le, hogy nem kell megijedni, ha ez történik.
2021. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Igen már én is rendeltem és minden rendben volt.Átvevő pontra kértem. Lesz majd következő rendelésem is.
2021. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!