Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szines hajú nők vonzóak?

Szines hajú nők vonzóak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 22:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a színes haj.
2021. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Pedig én azt tapasztalom, hogy rengeteg mindenkinek tetszik, és kicsit sem tartják röhejesnek, hanem dicsérik mindig, sok csaj is sok pasi is, sőt még a kislányok is, mondják hogy de szép haja van a néninek :D
2021. aug. 3. 22:24
 13/15 Metionin ***** válasza:
12. Én ma röhögtem egy jót, új állásom lesz ősztől és most van a beléptetési procedúra az új helyre. A cég protokollja szerint amíg nem döntenek arról hogy felvettek-e, nem látnak rólad képet, nevet, születési időt stb. (egy program ezeket zárolja a jelentkezési felületen, és csak az látja akinek muszáj de ő sem beszélhet róla a többieknek). Szóval kék a hajam ami a feltöltött képen is látszik, és mivel felvettek, a beléptető csapat számára is megjelent a kép, ott ujjongtak hogy milyen szép, és kiderült hogy a főnök, aki videón interjúztatott, tehát egyike volt annak a 2 embernek aki látott is, észre se vette :D
2021. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Alapból aki olyanra festi az valószinű hogy egy kirívó személyiség is, szereti hivalkodó szineket, szeret kitűnni, amivel alapból semmi probléma , csak személy szerint nekem az olyan lányok nem jönnek be. De vannak akinkek meg épphogy ők az ideáljaik.
2021. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a vastag szemöldök vagy a rikító póló is hivalkodó mert magára vonja a figyelmet.

Ez csak egy hajszín, semmit nem mond el a személyiségedről csak azt hogy tetszik a színes haj, na bumm.

Mellesleg általában pozitív véleményeket szokott kapni, ilyen "feltűnési viszketegséged van" kommenteket csak a 70 éves szellemiségű szottyadtak mondanak :)

2021. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!