Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Változhat a szakáll alakja?

Változhat a szakáll alakja?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, egy ideje növelem a szakállam. A kérdés arra vonatkozik, hogy bizonyos területeken nem nő a szakállam. Oldalt például nem nő olyan magasan és a bajuszommal sem növeszthető össze, valamint az ajkaim alatt sem fedi a területet teljesen.

[link]

Tehát nekem nem ilyen, mint ezen a képen hanem ilyen:

[link]

Nem így vágom hanem alapból nagyon kevés szakáll nő az ajkaim alatt. Ez idővel változik? Vagy ilyen az alakja és ilyen is marad? Jelenleg 25 mm, egy hossz.


2021. aug. 1. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért az első képen lévő szakáll jóval hosszabb, mint az alsón (az inkább hosszú borosta csak). A hosszabb szőrrel lehet úgy trükközni, hogy elfedje a ritkásabb területeket. Az én arcszőrzetem a kettő között van valahol, de közelebb áll a második képen lévőhöz, nem nő egyenletesen sűrűn mindenhol, szerintem már nem is fog változni pozitív irányba (31 éves vagyok).
2021. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!