Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS. Szolis leégésre mi vált...

SOS. Szolis leégésre mi vált be?(főleg pír ellen)

Figyelt kérdés

Fáj is valamennyire, de nem az a halálos. Vörősség eltűntetésére mi lennne a jó?


Olvastam pár fórumot, itteni kérdést, de nem akarok feleslegesen vásárolni.


Napozás utáni naptej(hámlást meg tudom előzni?)


Irix spray( vkit be is barnított, mást csípett az alkohol tartalma miatt. Es elég drága)


Aloe vera ( van itthon növény, bár én kicsit viszketek tőle. Érdemes bolti készítménybe venni?


2021. júl. 31. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

ne menj tobbet szoliba, igy is egeszsegtelen, te pluszban meg szenne is egeted magad.


majd szolj, ha mar borrakos vagy

2021. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szoktam, idén második alkalommal voltam.


Szólj majd,ha a kérdésre válaszolsz

2021. júl. 31. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szolis leégéskor a panthenol spray és a Rossmannos aloe vera segít :)
2021. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem írt kenőcsök jók, én first aloe vera sprayt szoktam használni. Esetleg a szolárium előtt krémet használtál? Nem barnítósra, hanem bőrvédőre gondolok.

Leírom, hogy én hogy nem égek le:D

Előtte való nap általában testradírral átradírozom magam mindenhol, esetleg szőrtelenítés, utána testápolóval jó alaposan bekenem magam (érdemes kb heti 2x).

Mielőtt elmegyek szolizni lemosom magamról az összes sminket, parfümöt és van egy nagyon jó drogériás bőrvédő szolárium krémem. Azt vékonyan felkenem, felrakok egy szemvédőt, összekötöm a hajam és semmi akadálya a szoláriumnak.

Aznap általában utána hazamegyek, lezuzahnyom és aznap este már testápoló olajat használok, amit be is szív a bőröm. Meg hát elengedhetetlen a megfelelő hidratálás :)

Én max nyár előtt szoktam menni olyan 10 percekre (úgy hogy nincs az a fehér bőröm).

2021. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!