Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szérumokat használjak,v...

Milyen szérumokat használjak,vagy egyátalán miket?

Figyelt kérdés

Nemrégen kezdtem el a tudatos bőrápolást.

Pálfi Kincső videóit néztem és így ki tudtam alakítani egy alap rutint,de a szérumok,hámlasztók,stb. használatát nem értem:(

Eddig az alaprutinba használok lemosót,hidratálót,fényvédőt.

Igazából ezek Balea-s, Babylove-os termékek,mert nincs pénzem meg venni a legdrágább termékeket.

Vannak esetleg olcsóbb szérumok,amik ugyanolyan hatásosak?



2021. júl. 31. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Revox szérumok. 2000Ft a dm-ben
2021. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
revox, igen
2021. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Geek &Georgeus is elérhető áron van Revox a dm ben elérhető pirosságra jó az Azelainsav amugy.

Nem feltétlen csak attól jó valami mert több tíz ezerbe kerül, nekem a szérumaim olcsóak, a krémeim közt van ami drágább.

Túl árazott szemét termékek meg egyenesen pénz kidobás.

Nem ciki okosan költekezni nem szórni mindenre ami drága mert az biztos jobb. Kincső is gyakran olcsóakat könnyen beszerezhető észerű árakon mozgó termékeket ajánl, nem 20 ezres kenceficéket mivel két lábbal a földön áll.

2021. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!