Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fontos kozmetikushoz...

Miért fontos kozmetikushoz járni? Vagy nem is fontos csak luxus?

Figyelt kérdés
Én még sosem voltam ilyen arc kezelésen vagy mi a neve, 1x kiszedték a szemöldökömet és befestették. Tulajdonképpen mit csinál a kozmetikus az arccal? Otthon magamnak is meg tudom ezeket csinálni vagy ezt csak a kozmetikus tudja? Aki jár vagy volt már az mesélhetne kicsit erről.
2010. aug. 28. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

a bőrtípusodnak megfelelő kezelést ad,kitisztítja a bőröd,személyre szabottan ad tanácsot hogyan és mivel ápold

magadnak igen nehéz megállapítani,hogy épp kombinált bőröd van-e vagy másmilyen

sokan azt hiszik,hogy "na nekem száraz bőröm van,veszek valamit rá a dm-ben," 'azt csodálkoznak,hogy nem segít,persze,hogy nem segít,lehet nem is jót vett,lehet nem is száraz a bőre,hanem vízhiányos,szóval ilyen apróságokon segít a kozmetikus

2010. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha értem, köszi. Akkor ezek szerint elég 1x elmenni és akkor már tudni fogom mit kenjek az arcomra?
2010. aug. 28. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen igen,mint a hajfesték,a fodrász először befesti olyanra,ami jól áll,utána már magad is megveheted azt a festéket,persze ha problémás az arcod,akkor nem árt több kezelésen részt venni
2010. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egyszer voltam, de a kezelést végigkönnyeztem olyan rossz volt. szebb nem lett a bőröm tőle, sőt mivel kinyomkodta a mitesszereket piros pöttyös volt a fejem 1 hétig utána. soha többé nem megyek az már biztos.
2010. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
én magamnak csinálok mindent. nincs pénzem se és szükségem se ilyen hülyeségekre... -.-
2010. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!