Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 10-szer áthúzni a hajvasalót...

10-szer áthúzni a hajvasalót sok a hajon?

Figyelt kérdés

Akkor lesz csak egyenes...

6 éves, elég karcos, már nem az igazi, de az elején is többször, nagyon sokszor kellett.. Max. 210 fokos,ezen szoktam.


2021. júl. 21. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint egy tincset 10-szer vasalsz ki? Azt nem kéne. Vegyél kisebb tincseket és max 2-3 húzásból csináld meg.
2021. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nagyon sok. Vagy a technikád nem jó (túl nagy a tincs vagy túl gyorsan húzod) vagy a hajvasalódat kéne lecserélni egy jobbra.
2021. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Vagy a hajvasalód nagyon rossz,vagy te rontasz el valamit.
2021. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon göndör hajam. Igen, egy tincset. Lehet nem kéne, de csak akkor lesz egyenes. Akarok venni ilyen nagyobb fejűt, mert ez sima áltlagos, de szerintem tönkre is mehetett, vagy nem tudom... Régebben jobban vasalt és eléggé meg is van kopva... De emlékszem újan is sokszor át kellett húzni.
2021. júl. 21. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy tincsen max 3-szor szoktam és sosem megyek 180 fok felé (azt olvastam hogy nem tesz jót a hajnak ha 180 fok felett vasaljuk). Minnél nagyobb a hajvasaló fejének szélessége annál gyorsabban végzel a vasalással és annál kevesebbszer kell átmenni. Én a helyedben vennék egy újat.
2021. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azt a 210-et azonnal vedd max. 180-ra, tönkre fog menni nagyon a hajad

amúgy próbáld nagyon lassan húzni q vasalót a tincseken, hátha úgy jobban egyenesedik elsőre is

2021. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!