Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mióta tudatosan ápolom a...

Mióta tudatosan ápolom a bőrömet tele vagyok gyulladt pattanásokkal.Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Reggel-Este arc tisztítás.

Nappal hidratáló és fény védő.

Este AHA hámlasztó ( nem minden nap) hialuronos szérum + hidratáló.

Mi lehet a gond?

Rosszul csinálok valamit?

La Roche-Posay és The Ordinary termékeket használok.

Kivéve a fényvéfő az Dm-es mert még nem érkezett meg a The Ordinarys.

Főleg az államon és kis pattanások az orcámon.

Sosem voltak eddig.



2021. júl. 18. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ott eddig sose voltak, és már legalább 3 hónapja használod a termékeket, akkor valamelyik termék vagy erős, vagy érzékeny vagy valamelyik összetevőre.
2021. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hisztaminérzékeny vagy es az AHA okozza
2021. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Huh,erről nem is hallottam.Nemtudok róla,hogy hisztamin érzékeny lennék.

De ezen a héten többször is használtam de a leg gyengébb the ordinarys AHA-át.

2021. júl. 18. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Új termékeket egyesével szabad bevezetni, két hétig tesztelsz egyet, majd ha nincs gáz, bevezeted a következőt, különben ha valami kicsap, nem fogod tudni, hogy mi (mint ahogy most is). Alaprutinnal érdemes indítani (lemosó, hidratáló, fényvédő). Térj vissza néhány hétig az alaprutinhoz. Ha nem javul, itt van a bibi.
2021. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcssavak alkotják az AHA szóval ha van étel vagy bármilyen más allergiád esélyes hogy az a hibás.
2021. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem a The Ordinarys Lactic Acid 5% +HA hámlasztóm van.

Egy gyümölcs van az a kivi amitől viszket a nyelvem🤷🏻‍♂

Tegnap érkezett meg az Ordinarys Niacinamidom.Kipróbáltam és reggelre megvoltak száradva a gyulladt pattanások.

Nemtudom,hogy ezt minden nap lehet-e használni?

Én gyanakszom a La Roche Posay arc tisztítóra ami érzékeny bőrre van.Azóta vannak gondok mióta CeraVe-ről erre váltottam mert azt nem kaptam.Most viszont megvettem az Ordinarys arctisztítót egyenlőre a kisebb kiszerelést próbaként.Kíváncsian várom az eredményt..ha lesz.

Annyit szeretnék még kérdezni,hogy tisztítás után ha rá rakom a Niacinamidot hegyé mehet a hyaluron sav?Bár a hidratálómban is van hyaluron.

2021. júl. 20. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, hogy szérum nélkül még száraz, akkor használd azt is, ha szerinted nem kell az a plusz lépésnyi hidratálás, ne. De bajod nem lesz tőle
2021. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!