Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aloe Vera tényleg olyan jó a...

Aloe Vera tényleg olyan jó a bőrre?

Figyelt kérdés

Este bekenni az arcot és széppé varázsol?

Vagy csak eltúlozzák a kereskedők?

Próbálta valaki?



2021. júl. 7. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Eltúlozzák
Tényleg jó
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A bolti gél nem tesz csodát, az igazi viszont tényleg sokat segít a bőrnek
2021. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát széppé éppen nem varázsol, ha előtte nem voltál az :) Viszont a bőrnek valóban jót tesz, nyugtatja, hidratálja.
2021. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem bevállt az aloe vera. Mármint a sima növény nem a gél. Hidratálta a bőröm. Ha megégeted magad arra is jó. Ha leégsz a napon arra is. Még a szúnyogycsípésre is.
2021. júl. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a hajamra tettem. Korpás lettem tőle, de a hajam puha és fényes lett.
2021. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arcra nem próbáltam de minden másra bevált pl borotválkozás után nem pattogok ki, szúnyogcsípésre, égésre, viszketésre
2021. júl. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a külső tályogot is eltüntette amit fertőzés következtében kaptam el
2021. júl. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló vagyok én még a samponból is csak az aloe verasat használom a többitől mindtől viszketett a fejbőröm de ettől nem. Ajakbakzsamból is az aloe veras vált be. 1 hónapja megégettem a kezem hatalmas hólyag jött ki rajta befújtam eredeti aloe vera spray-el fájdalmat semmit nem éreztem és már alig látszik a helye
2021. júl. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Wish en van olcsón a hazájából
2021. júl. 17. 15:12
 9/9 anonim válasza:
#8 akkor már nem érdemesebb a növényt venni? Vagyis nem tudom, kérlek ne gyertek ölre azért, amit írok, de ha a növény van valakinek, az 100%-ig természetes, és abban semmi más nincs azon kívül, amit a növény ad, vagy nem tudom, de én nem nagyon merek külföldről (főleg wish) ilyeneket rendelni, mert ki tudja, hogy mi lehet még benne, vagyis szerintem, de lehet az is működik.
2021. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!