Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem gáz bőrgyógyászhoz menni...

Nem gáz bőrgyógyászhoz menni problemas arcbőrrel? 21L

Figyelt kérdés

Nem csak pattanasos hanem sebes piros nagy pottyos pattanasok vannak az egesz arcomon es mar a nyakamon is....

A homlokomon nem csak az arcomom mind ket oldalon meg a szemem mellett

Barmit probaltam nem volt jó, most mar inkabb azon gondolkozok semmit nem fogok hasznalni az arcomra mert nagyon erzekeny a borom es minden irritalja

De azon is gondolkoztam lehet a sok idegtol vagyok pattanasos?

Konkretan arc mosas utan mar nem tudom mibe toroljem az arcom nehogy dupla olyan pattaansos legyen mint most

Nagyon kegsegbe vagyok esve


2021. júl. 7. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem hinném, hogy gáz

De azért én egy bőrgyógyászhoz mennék inkább először

2021. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A börgyógyásznak az a munkája hogy börproblémákat kezeljen, szóval nem értem, miért lenne gáz hozzá fordulni!


Mindenesetre hasznosabb, mint minden csodaszert kipróbálni, amitöl csak rosszabb lesz a helyzeted.

2021. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Bőrgyógyász mindenképp, nehogy a házilag kezelgetéstől hegek maradjanak.
2021. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%

Nem gáz orvoshoz fordulni, ha betörik az orrom? Nem gáz felhívni egy autószerelőt, ha elromlott a kocsim?

Egyedül az a “gáz”, hogy ilyen kérdések megszületnek.

Persze, van rengeteg kókler is a szakmában, aki haszontalan tanácsokat, baromságokat, méregdrága készítményeket sózna rád, amikkel nem érnél el számottevő eredményt.

Fontos, hogy kivizsgáltasd, nincsen-e valamilyen intoleranciád, inzulinrezisztenciád, allergiád vagy hormonális problémád, ami pattanásokat okozhat. Ha nincs, akkor egyértelműen az arc/bőrápolásban kell keresni a hibákat és hiányosságokat.

2021. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsónak nagyon igaza van, előbb vizsgáltasd ki magad, majd csak utána menj bőrgyógyászhoz. Lehet nekem is ezt kellett volna tennem, és akkor nem szedtem volna egy elég káros gyógyszert feleslegesen. Ráadásul haszontalanul, mert fél évre rá ugyan úgy megjelentek a patik és rosszabb, mint előtte volt😃
2021. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!