Milyen hajad van?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 01:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Pixie, de háát... könnyű kezelni, meg nyáron jó, hogy nem kell összefognomm, viszont rájöttem, hogy amikor minimum vállig ért, az jobb volt :)

Ezt sűrűn elalszom, akkor moshatom meg, mert zselét nem használok rá, plusz ugyanúgy melegít, mint mikor hosszú volt, mert sűrű, szóval...


De legjobban a lapockáig érő hossz tetszett, most növesztem vissza.

2021. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
70%

Hátközépig érő ragyogó vörösre festett.

Alapból göndör, viszont a fodrásszal mindig egyenesre száríttatom.

Az eredeti hajam sötétbarna, volt már fekete, burgundi, de ez az igazi önmagam. :)

2021. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%

Eredetileg: hamvas közép/sötét barna, enyhén hullámos, elöl 2 sötétebb tinccsel, nyaranta az alja kicsit kiszőkült, fényre gyakran vörösesnek tűnt, de nem mindig

Jelenleg: fekete, többé-kevésbé szimmetrikus bob, néhány vörös tinccsel és oldalfrufruval

2021. júl. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
77%
Mondhatni semmilyen, mert nullással vágom. De tavaly ilyenkor még fenék alá érő, szőkésbarna hajam volt, aztán változásra vágytam. 28/N
2021. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
22%

Biztos nagyon szép vagy mind akkora hajjal mind kopaszon. A mostaninál csak géppel vagy le is szoktad szedni teljesen simára?

Hogy ekkora ekkora változásra vágytál és nem mondjuk egy nagyon rövid de nőies hajra?

2021. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%
Mindenképpen ki akartam próbálni azt az érzést, hogy teljesen szabadon van a fejbőröm. Azóta is nagyon tetszik így 🙂 Nem borotválom, csak géppel nyírom nullásra, mert így még egyértelműen látszik, hogy nem hullott ki a hajam, csak le van vágva. Egyébként sokkal többen észreveszik és megdicsérik a "frizurámat", mint amikor hosszú hajam volt 🙂
2021. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
22%
Így most nézve hogy látod annyira megtetszett hogy így hagyod egy ideig vagy meg akarod növeszteni lassan?
2021. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
19%
Egyszer biztos megunom majd ezt is, de egyelőre nem tervezem növeszteni 🙂
2021. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem így sokkal vagányabb. Ha nem is de időnként még ki is tudod próbálni hogy most kopasz legközelebb 3mm és így tovább vagy csak ezt váltogatni. És még 3mm tudsz nulassal hajtetoválast csinálni
2021. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Szőkésbarna, hátközépig érő és hullámos-göndör, mint a vadállat.
2022. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!