Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik ha összekeverek...

Mi történik ha összekeverek egy barna hajfestéket egy rezessel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Konkrétan az érdekelne engem hogy mi lenne abban az esetben ha a barna hajfestékhez kevernék egy intenzív rezeset?


Rezes fényű barna lenne belőle vagy az egyik szín benyelné úgymond a másikat?


A Palettenak a bronz barnáját használom jelenleg. És szinten a Palettenak az intenzív rezesével szeretném keverni.


De természetesen arra is nyitott vagyok, hogyha valaki tudna olyan kész, Rossmanban megtalálható hajfestéket javasolni nekem ami egy világosbarna szín... nem aranyos, sárgás fénnyel, hanem rezessel.


Tekintve hogy jelenleg az a problémám hogy a Palettenak ez a bronz barnája nagyon aranyos, sárgás tónusban ragyog a napfényben.

És maga ez a szín hetes világosságú, szóval magával a világosságával elégedett lennék, csak a fénye nem tetszik.


Szóval bármilyen tippet elfogadok hogy mit keverjek mivel hogy egy nagyon világos gesztenye barna/rezes barna hajszínem lehessen.



A válaszokat előre is köszönöm!



2021. jún. 23. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A vörös mindent benyel
2021. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!