Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami hasonlóan jó hajkura/ha...

Valami hasonlóan jó hajkura/hajolaj mint az olamplex? Ha valakinek van véleménye az olamplexrol, hogy megéri e vagy sem azt is értékelném:)

Figyelt kérdés
Szőke hajam van és elég száraz. Valami jó kis szilikonmentes hajapolo csodaszereket is fogadok.

2021. jún. 23. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kolléganőm használta,és azt mondta többet várt tőle.Én most vettem loreal series expert absolut repair gold pakolást és eddig talán ez a legjobb termék,amit valaha hasznàltam.
2021. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, több éve a L’Oréal serie expert cuccokat használom, derékig erő szőkített hajam van, mindent bír!!
2021. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyébként nekem azt mondta egy fodrász, hogy ez az olaplex nem ér semmit, nincs olyan, hogy valami újra építi a hajad. Ha tönkrement, azt a részt le kell vágni, inkább legyen rövidebb, de egészséges, és a meglévő részt a Loreal fodrásztermékekkel ápolni!!
2021. jún. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt olaplex olajam, nagyon pici az uveg es ha tenyleg szaraz a hajad es festett nem sokaig fogja kibirno. Az illata nagyon finom. En most kerastase elixirt hasznalok ami szerintem nem olcso de legalabb nagyobb az uveg. Rengeteg normalis olaj letezik normalis aron is.
2022. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!