Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés, szemölcs fejbőrön?

Hajfestés, szemölcs fejbőrön?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és szeretném befestetni a hajam, eddig még sosem volt festve.

Viszont van egy szemölcs a fejbőrömön, elég nagy vagy 1 cm, eddig nem igazán zavart és nem is ártalmas, de most már zavar, mert nem tudom így be fogja-e festeni a fodrász? Lehet egészségügyi bajom belőle? Vagy a fodrász számára nem lesz gusztustalan látvány amikor meglátja festés közben? Szólnom kéne előre vagy le kellene szedessem inkább és csak utána festetni majd?


2021. jún. 21. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia

A fodrászok mindenféle hajat és fejbőrt láttak már, gondolj csak az idősödő nénikre, akiknek rengeteg bőrproblémája van már. Érdemes szólnod mielőtt belekezd, hogy "figyelj, ott van egy szemölcsöm, légyszi óvatosan", de nem fog gondot okozni. Ha így történne, akkor azt mondom, hagyd ott. Nagy bizalmat kell fektetni egy fodrászba!

DE: Jó esteben nondjuk bekeni azt is vazelinnel vagy amit használnak, hogy ne legyen teljesen hajfestékes pl. füled körül.


Ha leszedetnéd, esélyes, hogy egy lyuk keletkezne ott, és utána jó darabig nem nyúlhatna egy fodrász sem hozzá.

2021. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális orvos le tudja szedetni és nem lesz annyira feltűnő.

Ezt inkább maganban erdemes csinaltatni.

2021. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor így is befesti? Csak kicsit szégyellem is.

Régebben műtöttek le rólam anyajegyeket, szemölcsöt, ez nem új dolog nekem, csak eddig nem foglalkoztam ezzel az eggyel.

2021. jún. 22. 00:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, befesti, meg akkor is, ha van rajtad.

Mutet utan kb 2-4 hetet kell varni szerintem

2021. jún. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2021. jún. 22. 02:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!