Hajvagas rovidebbre?

Figyelt kérdés
Elore is bocsi az ekezetek miatt, kulfoldi billentyu. A hatam kozepeig ert a hajam, de mivel hidrogeneztem, festettem mindennel, vasaltam napi szinten a hajamat, igencsak elszaradt a vege. Vizesen olyan volt mar mint a gumi kb… jott egy otlet, levagtam kicsit vall ala erore. Az elso 2 hajmosasig tokeletes volt, nem tunt szaraznak a hajam egyaltalan. Fenylett, szep puha volt. De azota megint mint a sepru, kb 2-3 hete vagtam le. A hajtotol kb 6-8 centire nagyon szep, fenyes, puha a hajam, de onnantol lefele egyre szarazabb. A vege megint lathatoan szaraz. Gondolkozok rajta, hogy levagnam megrovidebbre, hatha levagnak vegre az elszaradt reszt. Na de ha megse? Megint igy jarok, hogy par napig tokeletes, utana megnt csak elszarad? Szilikonmentes sampont es balzsamot hasznalok, ezen kivul semmi mast, mar nem vasalom, utoljara kb 2 honapja festettem be, olyan szinure mint eredetileg a hajam (nem is latszik egyaltalan a lenoves). Nem hasznalok hajszaritot, hajvasalot nem is emlekszek, mikor hasznaltam utoljara (az elmult 3honapban 1 kezemen meg tudom szamolni hanyszor). Nem hasznalok felesleges kenceficeket a hajamra, balzsaot sem minden hajmosasnal. Heti 2x mosok hajat, abbol 1x balzsam, meg egyszer hazi hajpakolas. Egyik heten csak sima kokuszolajat kenek ra hajmosas elott, masik heten majonezes-mezes-tojasos-kokuszolajas pakolast. Felek hogy ha levagnam, ugyan ugy elszaradna a vege mint most, törne, es lassan is nöne vissza a hajam. De nagyon csunya most a hajam megint, pedig hajvagas utan par napig szep volt. Szerintetek segitene rajta? Vagy hagyjam, hatha letoredezik/leno egyszer a szaraz resz? Vagy hatha valahogy rendbe tudom hozni (amit 100%-ig ketlek)… mi tevo legyek?

2021. jún. 15. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
kopasz tetkos fej
2021. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
tegyel ra ecetet vagy gyengebb savat, fenyesebb lesz a hajad
2021. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a fenyessegevel van a baj. Szaraz, es megint törik. Pedig meg 1 honapja sincsen hogy levagtam, es akkor nem volt szaraz.
2021. jún. 15. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
szaraz egesz
2021. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
kerdezz meg egy szakertot, orvos fodrasz stb. talan jobban ert hoza mint itt a gyokerek
2021. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fodraszhoz nem opcio sajnos elmenni. Kulfoldon elek, nincsen 200 eurom egy alap hajvagasra..
2021. jún. 15. 20:37
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
nem koll hajvagas csak kerdezd meg
2021. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Külföldi billentyűzettel is lehet magyarul írni, csak állítsd át a gépelési nyelvet magyarra windowson belül és kész.
2021. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam. Nincsen beallitva rajta magyar billentyuzet egyaltalan. Nem is szeretnek. Magyarul soha nem szoktam irni kb, ezert az egy alkalomert nem fogom atallitani.
2021. jún. 16. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoktál magyarul írni, akkor ezt a kérdést miért a gyakori kérdésekre írtad ki, miért nem egy külföldi oldalra, ahol több választ kapnál? :D
2021. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!