Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire romlana el a hajam...

Mennyire romlana el a hajam minősége hogyha középbarnából fehérszőkére váltanék?

Figyelt kérdés
Szóval derékig érő barna hajam van, amit 3 éve növesztek és azóta egyszer kiszőkítettem, de nem teljesen, csak melírcsíkokban, fokozatosan egyre jobban, ettől valamennyire eltöredezett a hajam de nem tört le a vége. Aztán visszafestettem barnára, 1 hónap múlva pedig még sötétebb barnára.(a hajam végéből vágattam) Azóta nem festettem a hajam, már szeptember óta újra barna és teljesen egészséges. Nagyon szeretnék újra szőke hajat, de most fehérszőkét, viszont attól félek hogy letörne a hajam, még akkor is ha fokozatosan szőkítené fodrász.. Azért kérdezem meg itt mert nem nagyon ismerek olyan embert aki barnából ilyen világos hangszínre váltott volna és reménykedem hogy nem unatkozó idióták fognak nekem válaszolni.:(

2021. jún. 13. 09:55
 1/3 anonim válasza:
Nekem a derékig érő barna hajam a szőke festéktől az államig feltöredezett.
2021. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fizikai keptelenseg, kivéve ha rengetegszer szokitetted előtte.
2021. jún. 14. 20:33
 3/3 anonim válasza:
Nem szőkìtettem rengetegszer, mégis megtörtént :D
2021. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!