Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan távolítható el a...

Hogyan távolítható el a fibróma hónaljról házilag?

Figyelt kérdés

Próbáltam már az almaecetet, 1-2 napig használtam csak, de feladtam a szaga miatt, mindig attól félek hogy más is érzi körülöttem, illetve a hónaljamról leesik a ragtapasz.


Valami más, de hatékony módszer?

Levágása is megfordult a fejemben, de még nem mertem.



2021. jún. 11. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne kísérletezz vele házilag. Veszélyes.
2021. jún. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Cérnát kell jó szorosan rákötni teljesen a bőrnél, pár nap alatt leszárad szép lassan.
2021. jún. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Veszélyes. Bízd szakemberre. Ha nem megfelelően távolítják akkor később rákos lehet
2021. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Én is almaecet+ragtapaszt használtam, 3-4 nap kellett hozzá, viszont még én sem éreztem az almaecet szagát, nemhogy mások.
2021. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem magánrendelésen pár éve leégettek 6-ot egyszerre, 15 ezer forintért, ennyi volt benne! Bent a kórházban a bőrgyógyászaton max 2-t szed le egyszerre, ezért mentem magánra. Sajnos újra kinőnek, most megint 12 db van egy hónaljamon. :(
2021. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!