Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki szed rendszeresen...

Valaki szed rendszeresen kollagént?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? Van pozitív hatása?

Negatív mellékhatás? Lehetséges hasi görcs a por alakú változattól?


2021. jún. 8. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha mindig görcsöl utána a hasad, akkor igen, attól van.


Ártani nem ártasz vele, de látványos eredményért legalább 1-2 hónapnak el kell telnie. Amúgy a tojásban és például a spirulina algában is sok a kollagén, nem is kell feltétlen külön szedni. Ajánlott C vitaminnal is kiegészíteni.

2021. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. December óta szedem folyékony változatban. Át szerettem volna térni a por változatra, ezért rendeltem belőle egy adagot kipróbálásra. Este 9-10 körül bevettem, hajnali 4-kor iszonyatos hasgörcseim lettek, hánytam is 1x.Vacsorára csak levest ettem, semmi nehezet. Lehet véletlen egybeesés, ezért érdeklődtem, hogy esetleg ettől lehetett-e? Olvastam, hogy valaki szintén így járt miután megitta. Akkor maradok a bevált változatnál inkább.
2021. jún. 8. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú volt?
2021. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nutriversumtól rendeltem. Collagen Heaven volt a neve.
2021. jún. 11. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, szerintem ebben a termékben a maltodextrin ütött ki téged! Azt sokan nem bírják főleg ekkora mennyiségben.

Próbálj meg egy Peak kollagént, vagy olyat amiben szintén nincs poliol, meg ezer adalékanyag.

2021. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2021. jún. 12. 07:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Collangot iszom, és amikor elkezdtem csak néztem,olyan hatásos volt az arcomon,mondjuk 45 fölött. De mi az, hogy "bevetem"a por vàltozatát? El kell keverni vízben és meginni.
2021. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Pár nap után látszania kell a változásnak,hamar felazívódik, eléggé "direkt" módon

hat.

2021. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Akkor úgy írom, hogy megittam. Köszönöm a választ egyébként.

Nem váltottam, maradtam a liqiud változatnál. Az bevált.

2021. szept. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!