Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az IPL...

Mi a véleményetek az IPL szőrtelenitőről? Okoz bőrrákot vagy más betegséget? 23L

Figyelt kérdés

Nagyon sűrű a szőrzetem, próbáltam gyantázni, hogy ritkuljon, de nem vált be (évekig).

Gondoltam, hogy próbáljak ki egy IPL szőrtelenitőt. Nektek bevállt? Melyik zónákra ajánlott? Mennyi idő után kezd eltűnni a szőrzet?

Hason, intim zónán, arcon ajánlott használni?

Akné ellen is jó?



2021. jún. 5. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Diszkriminatív szerkentyű, mert csak sötét szőrre jó 😃
2021. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nekem tökéletes :))
2021. jún. 5. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha erősebb, sötét szőrzeted van, a bőröd pedig világos, akkor mindenképp hasznos tud lenni, viszont azt ne várd, hogy használod pár hónapig, utána meg évekig teljesen szőrtelen leszel. Nagyon jó lenne, de sajnos nem így működik. Viszont jóval kevesebb szőröd lesz, lassabban is fog nőni és elvékonyodik, szóval tényleg sokkal jobb. Az állapot fenntartásához időnként később is végig kell villantani a területet, ami ugyan gyorsan megvan és nem nagy meló, de ha ezeket elfelejted, akkor visszajönnek a szőrök. Ez amúgy mind csak saját tapasztalat itthon használható ipl géppel, de nem biztos, hogy mindenkin egyformán működik.

Hasra, intim részre használhatod, de ami nekem van, meg amiket én néztem még régebben gépeket, azokat arcra nem lehetett.

Bőrproblémát nem okoz, csak két dologra kell figyelni. Az egyik, hogy egy alkalommal egy területen csak egyszer menj át. A másik, hogy utána egy darabig nem érheti nap azt a bőrfelületet, szóval nem lenne jó ötlet most nekiállni. Inkább majd októberben kezdj neki.

2021. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Csak azt nem értem az otthoni, nyilván gyengébb gépeket nem lehet arcon használni (ezt elmondja, leírja az esztétikai központok mindegyike). De ami nekik van ipari gép ami jóval erősebb az simán használható erre a célra, persze csak náluk jó pénzért.hozzá tévét ugyanazzal a fejjel és készülékkel villant arcon és lábon egyaránt. Ez a része nekem kicsit ellentmondásos sajnos. Persze ezért senki se szegje meg az utasításokat.
2021. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont azért nem ajánlott arcon használni, mert gyakorlatilag semmi sem történik. A szalonos gépek 4-5x erősebbek a boltban kaphatónál.
2021. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!