Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a csomag vajon eredeti? Ha...

Ez a csomag vajon eredeti? Ha igen, miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap rendeltem meg reggel, ma meg is jött. Teljesen eredetinek tűnik, a doboza igényes, belül a műanyag "bársony" szerű. A hátulján egy hologramos logó is van. Miért ilyen olcsó ez? Más oldalakon csak a parfümöt találom meg bőven 5 ezer forint felett, ez a csomag meg egy oldalon 20 ezer Ft.


2021. jún. 3. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Hát egy eu de toilette parfüm nem egy erős parfüm. Neten rákeresve leginkább ez a cég forgalmazza. Valahogy biztos megéri nekik,akár lehet hamisítvány is.
2021. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem erős, régen volt ugyanilyen arcszeszem, nagyon szerettem az illatát. Parfümben nincs ez sajnos. De emlékeim szerint az az egy arcszesz is drágább volt, mint ez az egész csomag.
2021. jún. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!