Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Niacinamidetől hámlana az arcom?!

Niacinamidetől hámlana az arcom?!

Figyelt kérdés

26 vagyok lassan, eddig kombinált zsíros bőrőm volt T volnaba.

most két hónapja nem tudni mitől teljesen felborult az arcom, ki vagyok pattogva, szheborreás dermatitiszem lett 1-2 helyen de nem az egész arcomon és most lényegébe száraz a bőrőm.


Bioderma/ Kamedis száraz bőrre krémmel kentem eddig,de a héten próbáltam ki a The Ordinary-s termékeket: 100% Plant-Derived Squalane (száraz bőrre, reggel használom) és a Niacinamide 10% + Zinc 1% (patikra, este használom)


Hétfőn kezdtem el és a Niát csak estére használom, 1-2 kis pati megjelent a homlokomon viszont...az egész arcom hámlik 2 napja!!!


Valamit nem jól csinálok? Nem láttam, hogy együtt a kettőt nem lehetne használni de nem is egyszerre viszem fel hanem egyiket reggel másikat este.


Nektek volt ilyen tapasztalatotok?


2021. jún. 3. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet használni akár egymás után is a kettőt, azzal nincs gond. Nem kéne, hogy hámlást okozzon a niacinamide, de lehet a te bőröd nem bírja. Próbáld ki, hogy egy hétig nem használod és ha helyrejön, akkor elég valószínű, hogy ez volt az ok.
2021. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem sem bírta az arcom.
2021. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!